SKU: NS-14OF-BZ
  • No Restocking Fee
Newport 1 Light 13.75 inch Bronze Wall Mount Wall Light in Off White
SKU: NS-14OF-BZ
Choose options for pricing
Select Finish: Bronze
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
14" newport sconce
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Wall Mount
Shipping Method: Ground
SKU: NS-14OF-BZ
UPC: 753174690576
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V