SKU: VICM-12WO-BZ
  • No Restocking Fee
Vintage 2 Light 12 inch Bronze Flush Mount Ceiling Light in White Opalescent
SKU: VICM-12WO-BZ
Choose options for pricing
Select Finish: Bronze
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" vintage ceiling mount
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Flush Mount
Shipping Method: Ground
SKU: VICM-12WO-BZ
UPC: 753174711967
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 2
Total Number of Bulbs: 2
Voltage: 120V