SKU: MSH-10EM-AC
  • No Restocking Fee
Mission 1 Light 10 inch Antique Copper Pendant Ceiling Light in Amber Mica, Empty
SKU: MSH-10EM-AC
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Copper
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
10" mission stem hung pendant without overlay (empty)
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: MSH-10EM-AC
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V