SKU: MH-24CLCS-BK
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 24 inch Satin Black Pendant Ceiling Light in Clear Seedy, Cloud Lift Overlay, Cloud Lift Overlay
SKU: MH-24CLCS-BK
Choose options for pricing
Select Finish: Satin Black
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
24" monterey pendant with cloud lift overlay
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: MH-24CLCS-BK
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V