SKU: MH-30EAM-RB
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 30 inch Rustic Brown Pendant Ceiling Light in Almond Mica, Empty
SKU: MH-30EAM-RB
Choose options for pricing
Select Finish: Rustic Brown
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Free Shipping!
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
30" monterey pendant without overlay (empty)
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Freight
SKU: MH-30EAM-RB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V