SKU: NSH-14TN-AB
  • No Restocking Fee
Newport 1 Light 13.75 inch Antique Brass Pendant Ceiling Light in Tan
SKU: NSH-14TN-AB
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Brass
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
14" newport stem mount
Shipping Method: Ground
SKU: NSH-14TN-AB
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V