SKU: NSH-14WO-P
  • No Restocking Fee
Newport 1 Light 13.75 inch Pewter Pendant Ceiling Light in White Opalescent
SKU: NSH-14WO-P
Choose options for pricing
Select Finish: Pewter
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
14" newport stem mount
Shipping Method: Ground
SKU: NSH-14WO-P
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V