SKU: PSH-15F-BK
  • No Restocking Fee
Prairie 4 Light 15 inch Satin Black Pendant Ceiling Light in Frosted
SKU: PSH-15F-BK
Choose options for pricing
Select Finish: Satin Black
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
15" prairie stem hung pendant
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: PSH-15F-BK
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Total Number of Bulbs: 4
Voltage: 120V