SKU: SGH-10CS-P
  • No Restocking Fee
Saint George 1 Light 10 inch Pewter Pendant Ceiling Light in Clear Seedy
SKU: SGH-10CS-P
Choose options for pricing
Select Finish: Pewter
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
10" saint george pendant
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: SGH-10CS-P
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V