SKU: TRH-12ASRM-AB
  • No Restocking Fee
Timber Ridge 1 Light 12 inch Antique Brass Pendant Ceiling Light in Rain Mist, Ashbury Filigree
SKU: TRH-12ASRM-AB
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Brass
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" timber ridge pendant with ashbury filigree
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: TRH-12ASRM-AB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V