SKU: LV36-B6SCS-BZ
  • No Restocking Fee
Berkeley 12V 18 watt Bronze Landscape Light in Clear Seedy
SKU: LV36-B6SCS-BZ
Choose options for pricing
Select Finish: Bronze
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
low voltage 6" berkeley short body, 36" bo peep stem
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Landscape Light
Shipping Method: Ground
SKU: LV36-B6SCS-BZ
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Low Voltage T-5 Wedge
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Total Watts: 18
Voltage: 12V