SKU: PDH-12GRC-P
  • No Restocking Fee
Pagoda 1 Light 12 inch Pewter Pendant Ceiling Light in Green-Red-Gold White Iridescent
SKU: PDH-12GRC-P
Choose options for pricing
Select Finish: Pewter
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" pagoda pendant
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Pendant
Shipping Method: Ground
SKU: PDH-12GRC-P
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V