SKU: MB-17SFAM-AB
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 17 inch Antique Brass Wall Mount Wall Light in Almond Mica, Sycamore Filigree
SKU: MB-17SFAM-AB
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Brass
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
17" monterey wall mount with sycamore filigree
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Wall Mount
Shipping Method: Ground
SKU: MB-17SFAM-AB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V