SKU: MC-17CLTN-BK
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 12.25 inch Satin Black Outdoor Column Mount in Tan, Cloud Lift Overlay, Cloud Lift Overlay
SKU: MC-17CLTN-BK
Choose options for pricing
Select Finish: Satin Black
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
17" monterey column mount with cloud lift overlay
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Outdoor Column Mount
Shipping Method: Ground
SKU: MC-17CLTN-BK
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: A19
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V