SKU: MC-30SFCR-MB
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 17 inch Mission Brown Column Mount in Cream, Sycamore Filigree
SKU: MC-30SFCR-MB
Choose options for pricing
Select Finish: Mission Brown
  • No Restocking Fee
In stock
Call us for availability information 866-344-3875
Free Shipping!
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
30" monterey column mount with sycamore filigree
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Column Mount
Shipping Method: Freight
SKU: MC-30SFCR-MB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: A-19
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V