SKU: MC-30SFOF-BK
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 17 inch Satin Black Outdoor Column Mount in Off White, Sycamore Filigree, Sycamore Filigree
SKU: MC-30SFOF-BK
Choose options for pricing
Select Finish: Satin Black
Free Shipping!
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
30" monterey column mount with sycamore filigree
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Outdoor Column Mount
Shipping Method: Freight
SKU: MC-30SFOF-BK
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V