SKU: MC-30TGW-AC
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 17 inch Antique Copper Column Mount in Gold White Iridescent, T-Bar Overlay
SKU: MC-30TGW-AC
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Copper
Free Shipping!
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
30" monterey column mount with t-bar overlay
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Column Mount
Shipping Method: Freight
SKU: MC-30TGW-AC
Lamping Type: A-19
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V