SKU: MP-12EM-RC
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 8 inch Raw Copper Post Mount in Amber Mica, Empty
SKU: MP-12EM-RC
Choose options for pricing
Select Finish: Raw Copper
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" monterey post mount without overlay (empty)
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Post Mount
Shipping Method: Ground
SKU: MP-12EM-RC
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: A-19
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V