SKU: MP-12EWO-BZ
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 8 inch Bronze Post Mount in White Opalescent, Empty
SKU: MP-12EWO-BZ
Choose options for pricing
Select Finish: Bronze
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" monterey post mount without overlay (empty)
Shipping Method: Ground
SKU: MP-12EWO-BZ
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V