SKU: MP-17ETN-P
  • No Restocking Fee
Monterey 1 Light 11 inch Pewter Post Mount in Tan, Empty
SKU: MP-17ETN-P
Choose options for pricing
Select Finish: Pewter
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
17" monterey post mount without overlay (empty)
Shipping Method: Ground
SKU: MP-17ETN-P
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V