SKU: OPC-11AM-P
  • No Restocking Fee
Oak Park 1 Light 5.5 inch Pewter Column Mount in Almond Mica
SKU: OPC-11AM-P
Choose options for pricing
Select Finish: Pewter
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
11" oak park column mount
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Column Mount
Shipping Method: Ground
SKU: OPC-11AM-P
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V