SKU: TRC-12PTM-AB
  • No Restocking Fee
Timber Ridge 1 Light 13 inch Antique Brass Column Mount in Amber Mica, Palm Tree Filigree
SKU: TRC-12PTM-AB
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Brass
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
12" timber ridge column mount with palm tree filigree
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Column Mount
Shipping Method: Ground
SKU: TRC-12PTM-AB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V