SKU: VIS-10M-AB
  • No Restocking Fee
Vintage 1 Light 6.62 inch Antique Brass Wall Mount Wall Light in Amber Mica
SKU: VIS-10M-AB
Choose options for pricing
Select Finish: Antique Brass
  • 150% Price Match Guarantee
Live Chat
Description
10" vintage sconce
Product Specifications
Product Information
Brand: Arroyo Craftsman
Brand Category: Wall Mount
Shipping Method: Ground
SKU: VIS-10M-AB
Electrical and Operational Information
Lamping Included: Bulbs Not Included
Lamping Type: Medium
Primary Number of Bulbs: 1
Total Number of Bulbs: 1
Voltage: 120V